Google Reklamları (Google Ads)

Marka, ürün veya hizmetlerinizle ilgili Google’da yapılan aramalarda doğru reklamlar göstererek fark yaratabilir ve rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Hedefleriniz ister form doldurma, ister ürün satışı, ister marka bilinirliği, ister anlamlı trafik olsun, Media-tik olarak tecrübelerimizi sizinle paylaşmaya hazırız!

Ne Vaadediyoruz?

1
Amacımız reklam bütçenizi arttırmak değil. Doğru reklam bütçesiyle maksimum dönüş kazanmanızı sağlamak.
2
Adwords reklam kalite puanınızı 8 ve üzerine taşıyoruz. Böylece daha az maliyetle daha üst sıralarda listelenmenizi sağlıyoruz. Puanınıza zaten çok mu yüksek? O zaman daha da yükseltiyoruz.
3
Yaratıcı reklam metinleri ile rakiplerinizin bir adım önüne geçiyoruz.
4
Hedefleriniz doğrultusunda doğrudan satış ya da form ile müşterilerinizin aksiyon olmasını sağlıyoruz.
5
Sizin için doğru olmayan hedeflemelerden kaçınarak boşa harcadığınız paraları kurtarıyoruz.
6
Google’ın otomatizasyonuna bırakılmış tekliflemelerle çalışmıyor, her şeyi birebir ve tekil kontrol ediyoruz.
7
Bölge ve şehir performanslarınızı, başarılı ve başarısız olduğunuz saatleri, mobil ve masaüstü tekliflerinizi kontrol ederek en efektif segmentasyonla ilerliyoruz.

Nasıl Başarıyoruz?

Yüksek reklam bütçeleri istemek yerine doğru reklam bütçesiyle tasarruf etmenizi sağlıyoruz. Doğru anda doğru reklamla neler başarabileceğinize siz de inanamayacaksınız.

1
Sizin için araştırma yaparak oluşturduğumuz, sizin için en doğru olduğunu düşündüğümüz kitlenin hizmetlerinizi ve markanızı bulmak için yaptığı tüm aramaları çıkarıyoruz.
2
Ardından size dönüş getirecek şekilde bir filtreden geçirerek, en doğru ortalama pozisyonda, en uygun fiyatta trafik yaratmaya başlıyoruz
3
Potansiyel müşterilerinizin arama motorunda o an bulmak istediği bilgi ve ürünü, en isabetli hedef sayfanız ile karşısına çıkararak sizi doğrudan bulmalarını ve hizmetinizi kaçırmamalarını sağlıyoruz.
Fiyat al!