Responsive Web Tasarım

Akıllı telefon sahibi kullanıcıların %94'ü yerel bilgilerle ilgili aramaları telefonlarından yapmakta. İşin ilginç tarafı, mobil aramaların %77'si evden veya iş yerinden yapılmaktadır; bu mekanlarda büyük olasılıkla masaüstü bilgisayarlar da mevcuttur. Ziyaretçilerin mobil cihazlarını kullanarak sitenizi ziyaret ettiklerinde iyi bir deneyim yaşayacaklarından emin olun!

Nasıl bir web sitesi inşa ediyoruz?

1
Hızlı Hizmet & Teknik Destek :Web çalışmalarımızı ortalama 2 hafta içinde tamamlayıp onayınızdan sonra yayına alıyoruz. Müşterilerimizin her türlü soru ve sorunları ile yakından ilgileniyoruz.
2
Özel Yönetim Paneli : Kolay yönetim paneli ile siz de web sitenizde ekleme, silme ve güncelleme işlemleri yapabiliyorsunuz.
3
Site İçi SEO Çalışması :Sitenizin arama motorlarında kolay bulunabilmesi için alt yapımızı tamamen SEO'ya uygun biçimde tasarlıyoruz.
4
Çoklu Dil Desteği :Farklı dil alternatifleriyle yabancı ziyaretçilerinizin daha iyi ve sağlıklı şekilde içerik görüntüleyebilmesini sağlıyoruz

Dijital Çağda Dijital Ol!

Web sitelerini hazırlarken en temel düşüncemiz, iş akışınıza pozitif faydalar sağlamanın yanı sıra müşterileriniz ile olan iletişiminizi kuvvetlendirmek oldu.

1
Teknoloji : Mobil cihazlar hayatımızın ayrılmaz parçaları. Web siteniz her yerden ulaşılabilir olmalı.
2
Memnuniyet : Mediatik olarak sunduğumuz tüm hizmetlerde temel amacımız: Müşteri Memnuniyeti.
Fiyat al!